Spółka HanzaVia® swoją działalność opiera na produkcji i sprzedaży nowoczesnych technologii utwardzania i stabilizacji terenu, uzyskując tym samym stabilne i mocne nawierzchnie, które posiadają doskonałe właściwości przepuszczania wody i powietrza. Dzięki swoim cechom i właściwościom doskonale nadają są do zastosowań w sektorze komunalnym i prywatnym.

 

Spółka współpracuje z wiodącymi biurami projektowymi architektury krajobrazu oraz firmami wykonującymi nawierzchnie w osiedlach, parkach, skwerach, parkingach jak również drogi rowerowe.

Firma HanzaVia® poprzez profil swojej działalności doskonale wpisuję się w aktualną tendencję budownictwa ekologicznego tak bardzo promowanego i oczekiwanego w całej Europie.

Naszym celem jest wdrażanie ekologicznych rozwiązań które w rzeczywisty i wymierny sposób wpłyną na poprawę naszego otoczenia jak również środowiska w którym żyjemy.

Taką poprawę możemy osiągnąć właśnie poprzez stosowanie ekologicznych rozwiązań.

Nadszedł czas by wszechobecny beton oraz asfalt, służący do tej pory jako materiał do budowy wszelkiego typu nawierzchni, zastępować lub chociaż uzupełniać ekologicznymi wodoprzepuszczalnymi nawierzchniami. Dzięki takim rozwiązaniom zmieniamy nasze środowisko na zdrowsze oraz bardziej różnorodne, a tym samym zmieniamy nasz krajobraz na bardziej naturalny, w którym na pewno milej i zdrowej się żyje.